W TYM DZIALE:

 
Rok / Miesiąc: /
Od (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Do (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Szukany tekst:

8-04-2020 Życzenia Świąteczne

Alleluja, Alleluja! Wesoły nam dziś dzień nastałChrystus bowiem zmartwychwstał.Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość.Niech zsyła na Was łaski i wnosi zdrowie i szczęście do Waszego rodzinnego życia.

7-04-2020 Informacje dotyczące czasu trwania przerwy świątecznej

Pragniemy poinformować, iż wiosenna przerwa świąteczna trwać będzie od 9 do 14 kwietnia br. Apelujemy o rozwagę i i bezpieczestwo w tym czasie.

23-03-2020 Informacja do rodziców i uczniów

Szanowni Rodzice i Uczniowie. Zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek sytemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 – w dniach 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia będzie prowadzone nauczanie zdalne.

23-03-2020 Ucz się matematyki, nie wychodząc z domu! Świetny pomysł na czas nauki zdalnej

Uczenie się to proces złożony, zależny od wielu czynników. Nauczyciele matematyki w naszej szkole już ponad rok uczą maetmatyki on line za pomocą You Tube. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, który udzielili lokalnej telewizji w ten rudny dla nas czas, czas nauki zdalnej.

13-03-2020 Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do lektury, do nauki online w tych trudnych dla nas chwilach. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

13-03-2020 Szkolny Klub Korespondencyjny - reaktywacja

W marcu uczniowie klas pierwszych naszej szkoły, około 50 osób wraz z nauczycielką języka angielskiego Teresą Mazurkiewicz, nawiązało kontakt ze szkołą średnią we Francji.

11-03-2020 Zawieszenie zajęć

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

7-03-2020 Małopolskie stypendia dla najzdolniejszych uczniów

Ruszyła kolejna edycja stypendiów dla najzdolniejszych. Uczniów zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z materiałem umieszczonym na stronie internetowej. Nabór wniosków trwa do 3 kwietnia 2020r. Uwaga w tym roku kryteria są zaostrzone!!!

6-03-2020 Jak podnieść swoje kwalifikacje???? – zapisz się na kurs.

Od początku roku szkolnego w naszej szkole odbyło się wiele bezpłatnych kursów z projektu „Utworzenie  CKZiU w ZSTiO w Limanowej – poszerzenie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne z terenu powiatu limanowskiego. Uczniowie mają możliwość podnieść i zdobyć nowe kwalifikacji na kursach: barmańskim, baristycznym, carvingu, cukierniczym, pilota wycieczek i rezydenta biura podróży, dekorowania wyrobów cukierniczych, obsługi kas fiskalnych, kelnerskim oraz kursie prawa jazdy.

6-03-2020 Konkurs Turbolandeskunde - die Schweiz

W etapie okręgowym ogólnopolskiego konkursu Turbolandeskunde - die Schweiz, który odbył się 6 marca w Jordanowie w murach Zespołu Szkół im Hugona Kołłątaja, uczennice klasy I aTE Paulina Kozyra, Aleksandra Dawiec i Gabriela Sater zdobyły II miejsce!!! Wielkie gratulacje dla naszych dziewczyn!!!