W TYM DZIALE:

 

Członkowie

Członkowie klubu wolontariatu
przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych 
im. inż. J. Marka w Mszanie Dolnej

1.            Aneta Dudzik                  aneta.dudzik@onet.eu

2.            Joanna Węglarz               joanna.węglarz@onet.eu

3.            Jolanta Pajdzik                jolka595@op.pl

4.            Jakub Solarz                     kuba.solarz@op.pl

5.            Dominik Czupta               xxmacabra666@gmail.com

6.            Magdalena Bal                 magdalena_bal@o2.pl

7.            Sabina Krzysztof              sabina.krzysztof@wp.pl

8.            Ewelina Filipiak               ewelina806@wp.pl

9.            Bożena Talarek                slipknotmetalika@interia.pl

10.          Karolina Rusnak              karolinarusnak.@onet.pl

11.          Dominik Jarecki               dodex555@o2.pl

12.          Michał Wójcik                  miw26@interia.eu

13.          Kinga Ślusarczyk              miti1283@onet.pl

14.          Patrycja Cyrek                  patryska0707@wp.pl

15.          Gabriela Jania                 małamimuminek@tlen.pl

16.          Julia Hadwiczak               julia.hadwiczak@onet.pl

17.          Elżbieta Dudzik                dudzik.ela@op.pl

18.          Natalia Podgórni             leejdi21@interia.pl

19.          Karolina Ciężadlik          canadiaucyruz@gmail.com

20.          Łukasz Kubowicz                   lukcoz230798@gmail.com

21.          Jakub Kręcichwost                cycuswiniak@o2.pl

22.          Ania Kowal                             ania.kowal97@gmail.com

23.          Agnieszka Świerk                  aga20swierk@interia.pl

24.          Klaudia Nita                            Klaudianita13@wp.pl

25.          Justyna Staszko                      minajustynaS@wp.pl

26.          Anna Niedźwiedzka               annan66@interia.pl

27.          Konrad Sopata                         sopata89@interia.pl

28.          Kacper Różycki                         sediar@interia.pl

29.          Arek Murzański                        arkadiuszmurzanski46@gmail.com

30.          Katarzyna Knowa                     kasiaknowa@onet.eu

31.          Kinga Bańka                               kingabbb2@onet.pl

32.          Paulina Korzeń                           pajuja11@interia.pl

33.          Ilona Kołodziejczyk                   ilonka1745@wp.pl

34.          Mateusz Tomalczyk                   sum1997@interia.pl

35.          Beata Baran                                  beata.baran14@wp.pl

36.          Basia Steczek                                basiasteczek120@gmail.com

37.          Sylwia Wsół                                  sylwia.wsol@o2.pl

38.          Artur Węgrzynowicz                   4.K0012383@interia.pl

39.          Artur Słoński                                 artur.s.11@interia.pl

40.          Katarzyna Kwidzińska                 kasiapow@wp.pl

41.          Aneta Gardocka                            aneta1210@onet.pl

42.          Wiola Wadyl                                  wadylwiola@interia.pl

43.          Ania Brzezicka                               brzezicka1997@interia.pl

44.          Krzysiek Nitka                                jaszczurek97@interia.pl

45.          Waldemar Wolwowicz                wivaldi10@o2.pl

46.          Kamil Dudzik

47.          Jacek Trybuła

48.          Damian Drobot

49.          Małgorzata Leśna

50.          Kamil Aksamit

51.          Krystian Trzeciak

52.          Adrian Łyczak

53.          Weronika Kornaś

54.          Iwona Michalik

55.          Ewa Niżnik

Klub jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych wolontariatem z naszej miejscowości i okolic. Zapraszamy więc i CIEBIE. Wystarczy przyjść na spotkanie lub skontaktować się z Koordynatorem.

Chcesz pomagać – zapraszamy !